Koncert The HU w Gdańsku - Klub koncertowy B90

The HU

The Hu, fenomen sceny rockowej i metalowej, powraca do Polski na spektakularny koncert 10 września w hali Polsat Plus Arena w Gdyni. Ten mongolski zespół znany jest z unikalnego połączenia ciężkich brzmień z elementami tradycyjnej muzyki mongolskiej, co czyni ich występy niezapomnianymi widowiskami.

 

Podczas koncertu w Gdyni fani będą mieli okazję usłyszeć na żywo utwory z ich najnowszego albumu „Rumble of Thunder”, a także inne hity, które przyniosły im międzynarodową sławę. Wykorzystując tradycyjne instrumenty, takie jak morin khuur (mongolskie skrzypce) i unikalny śpiew gardłowy, The Hu tworzy niezapomniane muzyczne doświadczenia, które są zarówno potężne, jak i głęboko zakorzenione w mongolskim dziedzictwie kulturowym.

 

Koncert The Hu w Gdyni to nie tylko muzyka. To także szansa na poznanie bogatej kultury mongolskiej, która rzadko gości na europejskich scenach. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, obowiązkowego dla wszystkich fanów rocka, metalu i world music. Bilety na to ekscytujące wydarzenie już są w sprzedaży!

Koncert
The HU
Kiedy
10.09.2024

83 dni do wydarzenia

Organizator
B90

Wyróżnione

 • 30.08.

  2024

  72 dni do wydarzenia

 • 10.09.

  2024

  83 dni do wydarzenia

 • 26.11.

  2024
 • 04.06.

  2025

  350 dni do wydarzenia

 • Newsletter

  Zapisz się i bądź na bieżąco