Nene Heroine - Klub koncertowy B90

Nene Heroine

Nene Heroine to polski zespół muzyczny z Gdańska, który wyróżnia się unikalnym brzmieniem, łączącym jazz, rock psychodeliczny, dub oraz post-rock. Ich muzyka to mieszanka analogowych dźwięków, improwizacji i komunikatywnych, emocjonalnych melodii, które tworzą wyjątkową atmosferę podczas słuchania.

 

Zespół zadebiutował albumem „Total Panorama” w 2019 roku, wydanym przez Alpaka Records. Album składa się z siedmiu różnorodnych kompozycji, które zabierają słuchacza w muzyczną podróż pełną zaskakujących zwrotów i różnorodnych brzmień.

 

Kolejnym ważnym wydawnictwem w dyskografii Nene Heroine jest album „MOVA”, który ukazał się w 2022 roku. Płyta kontynuuje eksplorację dźwięków i stylów, które zespół z powodzeniem łączy w spójną całość.

 

Nene Heroine współpracowali również z innymi artystami, takimi jak Kasia Lins, co dodatkowo wzbogaciło ich muzyczne doświadczenie i poszerzyło grono odbiorców.

 

Zespół jest znany z energetycznych występów na żywo, które przyciągają szeroką publiczność. Ich koncerty są pełne pasji, improwizacji i muzycznej chemii między członkami zespołu, co sprawia, że każdy występ jest niezapomnianym przeżyciem.

 

Nene Heroine to zespół, który nieustannie poszukuje nowych inspiracji i dąży do muzycznej doskonałości, zyskując coraz większe uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Kraj pochodzeniaPolska
Albumy:

Total Panorama (2019)
MOVA (2022)

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco