Wir szaleństwa z Little Big w B90 - Klub koncertowy B90

Wir szaleństwa z Little Big w B90

Przygotujcie się na wir szaleństwa i absurdów, ponieważ Little Big powraca do Polski! Znany z energetycznych bitów i szalonych tekstów, rosyjski zespół rave zdobył światowe parkiety. Rozpoczną swoją polską trasę koncertową od występu w B90 w Gdańsku 8 maja, a następnie zagrają w warszawskiej Stodole 9 maja oraz we wrocławskim A2 10 maja.

Na czele z charyzmatycznym Ilją „Ilichem” Prusikinem, Little Big to zjawisko muzyczne, które łączy dzikie dźwięki taneczne z absurdalnymi, satyrycznymi tekstami. Ich utwory zgromadziły setki milionów streamów i wyświetleń, czego większość zespołów może tylko zazdrościć. W ich imponującym dorobku znajdują się trasy po Stanach Zjednoczonych i Europie, występy na największych festiwalach europejskich takich jak Sziget, Paaspop, Dour, Lowlands i Couvre Feu, oraz zapadający w pamięć udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 z hitem „Uno”.

Pochodzący z Rosji zespół otwarcie sprzeciwia się inwazji na Ukrainę i polityce Putina, co zmusiło ich do ucieczki z ojczyzny. Już w maju Little Big powróci do Polski na trzy koncerty i porwie Was do szalonej zabawy!

🎟️ Bilety dostępne już teraz:

winiarybookings.pl
tickets.b90.pl

Wyróżnione

 • 30.08.

  2024

  38 dni do wydarzenia

 • 10.09.

  2024

  49 dni do wydarzenia

 • 26.11.

  2024
 • 04.06.

  2025

  316 dni do wydarzenia

 • Newsletter

  Zapisz się i bądź na bieżąco