The Hu ponownie w Polsce - niezapomniane koncerty hunnu rock - Klub koncertowy B90

The Hu ponownie w Polsce – niezapomniane koncerty hunnu rock

Miłośnicy niezwykłych brzmień, przygotujcie się! The Hu, zespół, który skutecznie łączy ciężkie gitary z tradycyjną mongolską muzyką ludową, wraca do Polski. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 10 września w Polsat Plus Arenie w Gdyni.

Zespół The Hu, znany z wyjątkowego połączenia metalu i rocka z mongolskim folkiem, zyskał międzynarodową sławę dzięki swojemu oryginalnemu stylowi i energetycznym występom. Ich ostatni album, „Rumble of Thunder” z 2022 roku, nadal elektryzuje fanów na całym świecie.

The Hu to zespół, który istnieje na scenie muzycznej blisko dekadę i nieustannie udowadnia, że połączenie gitarowej ekspresji z mongolską muzyką ludową to przepis na sukces. Ich muzyka, w której tradycyjne mongolskie instrumenty jak cuur czy morin khuur współgrają z energicznymi riffami i stadionowymi refrenami, przyciąga fanów na całym świecie.

Dołączcie do nas, by na własne uszy usłyszeć, dlaczego The Hu jest dumą narodową Mongolii i fenomenem rozpoznawanym globalnie!

Bilety na te wyjątkowe wydarzenia będą dostępne od 3 maja o godzinie 10:00 na stronie www.knockoutmusicstore.pl oraz w sieci eBilet.

Wyróżnione

 • 30.08.

  2024

  38 dni do wydarzenia

 • 10.09.

  2024

  49 dni do wydarzenia

 • 26.11.

  2024
 • 04.06.

  2025

  316 dni do wydarzenia

 • Newsletter

  Zapisz się i bądź na bieżąco