Poznaj czasówkę. The Toy Dolls i LockDown w B90 w piątek - Klub koncertowy B90

Poznaj czasówkę. The Toy Dolls i LockDown w B90 w piątek

Przygotujcie się na elektryzujący wieczór punk rocka w B90, 26 kwietnia, gdzie główną atrakcją będą ikoniczni The Toy Dolls, a wsparcie zapewni młody i pełen energii zespół LockDown.

The Toy Dolls, znani z unikalnego połączenia humoru i chwytliwych melodii, nadal oczarowują publiczność na całym świecie. Sławę przyniosły im takie hity jak „Yul Brynner Was a Skinhead”, „James Bond Lives Down Our Street” oraz zabawna interpretacja „Nellie the Elephant”. Zespół, który jest na scenie od ponad czterech dekad, wydał albumy takie jak „Dig That Groove Baby” i „Absurd-Ditties”, które są uważane za punkrockowe arcydzieła.

W specjalnym supportem tego wieczoru będzie LockDown – grupa młodych muzyków w wieku od 11 do 15 lat. Pomimo młodego wieku, LockDown podchodzi do swojej muzyki z dużą dojrzałością i pasją. Z debiutanckim albumem „We are the change”, zespół zagłębia się w społeczne i polityczne tematy z przejmującymi tekstami i potężną mieszanką punk rocka i hardcoru. LockDown nie wykonuje coverów; skupiają się na własnych utworach, które stawiają czoła współczesnym wyzwaniom takim jak presja społeczna, nienawiść w mediach społecznościowych czy nierówności społeczne.

Czasówka:
19:00 – bramka
19:30 – LockDown
21:00 – The Toys Dolls

Nie przegapcie tego połączenia legendarnej punkowej rytmiki z nowoczesnym hardcore’em, kiedy The Toy Dolls i LockDown wejdą na scenę w co obiecuje być niezapomniany wieczór w B90. Dołączcie do nas na koncercie, gdzie stara szkoła spotyka nową falę w eksplozywnym muzycznym spektaklu.

Bilety: tickets.b90.pl

Wyróżnione

 • 30.08.

  2024

  38 dni do wydarzenia

 • 10.09.

  2024

  49 dni do wydarzenia

 • 26.11.

  2024
 • 04.06.

  2025

  316 dni do wydarzenia

 • Newsletter

  Zapisz się i bądź na bieżąco