VADER

VADER

VADER

WHEN?
22.02.2022
24 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia
How to get to us

Facebook event page
TICKETS
90 PLN/100PLN

VADER

Left Hand Sounds, Knock Out Productions and Massive Music are pleased to invite you for a series of shows of a true legend of polish death metal - Vader.


 22 II (wt/tue) 2022
Gdańsk @ B90, ul. Elektryków

90 PLN –  presale, 100 PLN – at the box office

https://knockoutmusicstore.pl
https://ticketos.pl
https://ebilet.pl

Vader

Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów death metalowych świata. 


Od czasów wykucia pierwszych dźwięków pod szyldem Vader minie niebawem 40 lat i nie da się zaprzeczyć, że to właśnie kompozycje Petera Wiwczarka były tytułowym „przebudzeniem tyranów” polskiej sceny ekstremalnej i zburzyły Żelazną Kurtynę również w materii muzyki.


Peter o nadchodzących koncertach:

 

Na lutowe koncerty w Polsce szykujemy wyjątkowy zestaw utworów. Bieżący rok to czas wielu jubileuszów: 30 lat od wydania debiutanckiego „The Ultimate Incantation”, 25-lecie albumu „Black to the Blind” oraz 20-lecie obchodzić będzie „Revelations”. Z tego ostatniego przypomnieć Wam chcemy dawno niegrany, epicki „Revelations of Black Moses” oraz nigdy niegrany „Whispers”. Z okazji tego, że już na wiosnę pojawi się piękna reedycja wydawnictwa „Sothis”, muzyki z tej płyty również nie zabraknie.

 

Przypomnimy również pieśni z początkowego, polskojęzycznego okresu Vader. Nie zabraknie „Tyranów Piekieł” czy „Necropolis”, ale też „Giń Psie” czy „Przeklęty na Wieki”. Będzie też kilka innych niespodzianek. W zestawie live pojawią się także ostre dźwięki z „Solitude in Madness” czy wspominanego ostatnio „De Profundis”.

 

Zapraszamy!

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.