Taco Hemingway – Pocztówka z Polski Tour + Letnie Napięcie

Taco Hemingway – Pocztówka z Polski Tour + Letnie Napięcie

Taco Hemingway – Pocztówka z Polski Tour + Letnie Napięcie

WHEN?
28.05.2022
182 DAYS

TICKETS

TACO HEMINGWAY – POCZTÓWKA Z POLSKI TOUR + LETNIE NAPIĘCIE

W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 koncert z 6 czerwca 2021 zostaje przesunięty na 28.05.2022. Wierzymy, że to już ostateczny termin końcówki trasy Pocztówka z Polski. Do zobaczenia na wiosnę!

 

Łączymy koncerty! Taco Hemingway w Stoczni Gdańskiej także w ramach Letniego Napięcia


Koncert Taco Hemingwaya, który odbędzie się 28 maja 2022 roku na terenie Stoczni Gdańskiej, połączy uczestników z zaplanowanych wydarzeń:
– Pocztówka z Polski Tour – klub B90 (bilety z KAŻDĄ datą wydarzenia);
– Letnie Napięcie – teren Stoczni Gdańskiej.
Jeśli zakupiłeś bilet na jeden z ww. koncertów, widzimy się w plenerze, bo ile można czekać!


Przy organizacji i przebiegu koncertu zadbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników oraz naszej załogi. Czasy nie są łatwe, ale nie tylko wierzymy, że wydarzenie się odbędzie, lecz także z całych sił dążymy, by tak się stało!

 

***

 

ZWROTY BILETÓW


Jeżeli chcielibyście uzyskać zwrot, prosimy o zgłoszenie się do obsługi serwisu, za pośrednictwem którego zakupiliście bilety na wydarzenie:
– letnienapiecie.pl – kontakt za pośrednictwem tickets@soundrive.pl (w wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru zamówienia, tj. dwu- lub trzycyfrowej liczby, którą znajdziecie w wiadomości potwierdzającej zakup biletów);
– Going. – kontakt przez formularz zgłoszeniowy: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu.


Zwroty realizujemy systematycznie i na bieżąco. Prosimy o cierpliwość – każdy z Was, kto zgłosi się do nas w sposób opisany powyżej, otrzyma zwrot kosztów.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia w czerwcu, w nagrzanej od słońca Stoczni Gdańskiej!


B90 & REVOLUME

 

***

 

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych i PGE Narodowy z Dawidem Podsiadło, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki.

 

Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour artysta odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

 

Ważne informacje organizacyjne znajdziesz na dole strony: https://tacohemingway.goingapp.pl/

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.