MIŁY ATZ - Klub koncertowy B90

MIŁY ATZ

Miły ATZ (prawdziwe nazwisko Miłosz Szymkowiak) to czołowy polski raper z Gniezna. Znany ze swojego dynamicznego i energetycznego stylu, Miły ATZ wywarł znaczący wpływ na polską scenę hip-hopową dzięki unikalnemu połączeniu hip-hopu i grime’u.

 

Miły ATZ zyskał początkowe uznanie jako członek undergroundowego kolektywu Mordor Muzik. Jego kariera nabrała tempa wraz z wydaniem solowych projektów, które ukazały jego umiejętność łączenia agresywnych beatów z refleksyjnymi tekstami. Jego debiutancki album, „Ruleta”, oraz kolejne wydawnictwa, takie jak „Da Groovement”, ugruntowały jego pozycję w społeczności hip-hopowej.

 

W 2022 roku Miły ATZ wydał „ROLLER”, album, który spotkał się z powszechnym uznaniem i pozwolił mu rozszerzyć swoją publiczność. Po tym sukcesie kontynuował pracę nad nowym materiałem, w tym nad wyczekiwanym projektem „ACID MORO”, który cechuje się złożoną narracją i futurystyczną produkcją. Album ten reprezentuje ostatnią część trylogii, którą Miły ATZ rozwijał, podkreślając jego ewolucję jako artysty i zdolność do innowacji w gatunku​ (SonicHits)​​ (Red Bull)​​ (Newsroom Def Jam Recordings Poland)​.

 

Miły ATZ jest również znany z energetycznych występów na żywo, które przyciągają publiczność i pokazują jego charyzmatyczną obecność na scenie. Jego umiejętność nawiązywania kontaktu z fanami poprzez muzykę i koncerty przyniosła mu oddaną publiczność.

Kraj pochodzeniaPolska
Albumy:

Czarny Swing (2020)
ROLLER (2022)

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco