Impalement - Klub koncertowy B90

Impalement

Impalement to dynamicznie rozwijający się zespół metalowy, który zyskał uznanie na scenie dzięki swojej energicznej muzyce i mrocznym tematom. Założony w 2015 roku, zespół szybko wyrobił sobie renomę intensywnymi występami na żywane oraz brutalnym, ale precyzyjnym brzmieniem.

 

Muzyka Impalement charakteryzuje się szybkimi riffami, masywnymi perkusyjnymi uderzeniami i głębokim, rezonującym wokalem. Ich utwory często poruszają tematykę apokaliptyczną, eksplorując ciemne aspekty ludzkiej natury i konsekwencje ludzkich działań. Teksty są głębokie, refleksyjne, a zarazem pełne emocji, które doskonale oddają atmosferę utworów.

 

Debiutancki album Impalement, „The Impalement”, wydany w 2016 roku, zebrał pochlebne recenzje, a krytycy chwalili zespół za umiejętne łączenie technicznej zręczności z surową muzyczną mocą. Od tego czasu, zespół kontynuuje swoją muzyczną podróż, eksperymentując z różnymi stylami i poszerzając swoje muzyczne horyzonty.

 

Koncerty Impalement są znane z ich niepowstrzymanej energii i zdolności do nawiązania silnej łączności z publicznością. Ich występy na żywo są pełne pasji i intensywności, co jeszcze bardziej potęguje doświadczenie słuchacza.

 

Zespół Impalement to grupa, która stale ewoluuje, nie bojąc się eksplorować nowych terenów muzycznych i stale poszukująca nowych sposobów wyrażania swojego artystycznego głosu. Ich zaangażowanie w rozwijanie swojego stylu i brzmienia sprawia, że są jednymi z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowoczesnej sceny metalowej.

Kraj pochodzeniaSzwajcaria
Albumy:

The Impalement (2020)
The Dawn of Blackened Death (2023)

Wydarzenia

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco