Asthma - Klub koncertowy B90

Asthma

Asthma to polski raper, który zdobywa coraz większą popularność na krajowej scenie hip-hopowej dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi i szczerym tekstom. Znany z emocjonalnej głębi i autentyczności, Asthma potrafi w swoich utworach połączyć osobiste doświadczenia z szeroką refleksją nad społecznymi i kulturowymi zjawiskami.

 

Jego muzyka wyróżnia się melodyjnymi, ale surowymi bitami, które idealnie komponują się z jego charyzmatycznym wokalem. Asthma często porusza tematy związane z codziennymi zmaganiami, poszukiwaniem tożsamości oraz walką z wewnętrznymi demonami, co sprawia, że jego teksty są bliskie wielu słuchaczom.

 

Debiutancki album Asthmy spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, a kolejne wydawnictwa tylko umocniły jego pozycję na polskiej scenie hip-hopowej. Jego utwory szybko zyskują popularność w serwisach streamingowych, a teledyski przyciągają uwagę oryginalnością i artystycznym podejściem.

 

Na koncertach Asthma wyróżnia się swoją energią i umiejętnością nawiązania bliskiego kontaktu z publicznością. Jego występy są pełne pasji i emocji, co sprawia, że na długo pozostają w pamięci uczestników.

 

Asthma to artysta, który nie boi się eksperymentować z brzmieniem i formą, ciągle poszukując nowych inspiracji. Jego odwaga w wyrażaniu siebie i nieustanne dążenie do artystycznej doskonałości czynią go jednym z najbardziej interesujących i wpływowych głosów na współczesnej polskiej scenie hip-hopowej.

Kraj pochodzeniaPolska
Albumy:

manifest (2021)
nowe życie (2023)

Single:

„centrala” (2020)
„charakterystyka bloku” (2020)
„shut the fuck up” (2020)
„generation of the end” (2020)
„reset (BEZ BIITU)” (2021)
„asthmatic” (2021)
„motobomba” (2021)
„never forget” (2021)
„ostatnia mila” (2021)
„się zmieniło trochę” (2022)
„peto” (2022)
„żyleta” (2023)
„el ch*po” (2023)
„fts” (2023)
„RUN UP” (2023)

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco