PL / EN

bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 40zł (w dniu koncertu) do nabycia:
tickets.soundrive.pl, SPATiF (Sopot), Cafe Absinthe, Stacja DeLuxe (Gdańsk), Śródmieście (Gdynia)

PROMOCJA!!! DARMOWE BILETY
poprzez tickets.soundrive.pl przy zakupie:

5 biletów – 1 gratis
7 biletów – 2 gratis
10 biletów – 3 gratis!!!

29 MARCA 2014 – FRONTSIDE /PL/, VIRGIN SNATCH /PL/, CHAINSAW /PL/, NAKED BROWN /PL/

FRONTSIDE (Sosnowiec) a.d 2014 hardrock:
Prawdziwego artystę podobno poznaje się po tym, że ma odwagę zrobić coś, czego nikt by się po nim nie spodziewał. Pójść w kierunku tak zaskakującym, że u odbiorcy wystąpić musi totalny opad szczeny. Sosnowiecki Frontside coś takiego właśnie uczynił albumem „Sprawa jest osobista”, siódmym w dorobku. Muzycy zabawili się na krążku konwencjami, które w niemałym stopniu miały wpływ na ich artystyczny rozwój i zrobili to w sposób po prostu arcymistrzowski, do tego z lekkim przymrużeniem oka. Dbając również o odpowiednią, ciepłą oprawę brzmieniową piosenek (Studio ZED, Tomasz Zalewski). Po 20 latach istnienia taka wolta stylistyczna musi budzić szacunek. Podobnież dotychczasowe dokonania Frontside, wśród których jest Fryderyk za wydany w 2002 roku album „I odpuść nam nasze winy”. Jak kapela Dzwonka połączy metalową (i nie tylko) klasykę z albumu „Sprawa jest osobista” z łojeniem z płyt wcześniejszych? Nadarza się idealna okazja, aby się o tym przekonać podczas koncertów. Demon, Auman, Toma, Daron i Novak serdecznie zapraszają do zabawy.

www.frontsiderocks.com
www.facebook.com/frontsideofficial

frontside

VIRGIN SNATCH (Kraków) thrash metal:
Ekstremalna muzyka w Polsce kojarzy się przede wszystkim z death i black metalem. Ale mamy też u siebie kapitalne zespoły thrashmetalowe, które możemy z dumą pokazywać światu. Choćby Acid Drinkers. A także krakowski Virgin Snatch. Wymienienie poznańskiej załogi nie jest tu przypadkowe, bo Titus grał w Virginach przez trzy lata, a jego bas słychać na dwóch pierwszych krążkach – „S.U.C.K.” i „Art Of Lying”. Oprócz nich kapela nagrała „In The Name Of Blood” i „Act Of Grace”, zaś na 2014 rok przygotowała piąty album, „We Serve No One”. Nagrany w zmienionym składzie. Już bez Jacka Hiro (także Sceptic), którego zastąpił Paweł Pasek (Decapitated), dołączając do Zielonego (wokal), Grysika (gitary), Jacko i Anioła (gitara basowa). Muzyka Virgin Snatch to niezmiennie pomost przerzucony przez thrash i death metal. W której znakami szczególnymi są znakomite, soczyste partie gitarowe oraz potężny wokal Zielonego, mającego jeden z najlepszych growlingów w Polsce. Dawno kapela nie grała trasy po kraju. Dlatego warto wybrać się na koncerty i przekonać się, w jakiej jest formie i jak nowe kawałki sprawdzają się na żywo.

www.facebook.com/virginsnatch

virgin snatch

CHAINSAW (Bydgoszcz) heavy metal:
Przed laty nagrali jedną z najlepszych polskich płyt w stylistyce klasycznego heavy – „The Journey Into The Heart Of Darkness”. Koncertowali po Europie (gdzie dystrybuowane były ich płyty), supportowali legendarny pierwszy głos Iron Maiden, Paula Di’Anno, grali ze wszystkimi wielkimi polskiej sceny metalowej. Bydgoski Chainsaw miał wszelkie „papiery” na to, by stać się czołową siłą w rodzimym ciężkim graniu. Ale w 2010 roku kapela zawiesiła działalność. Na szczęście tylko zawiesiła. Odwieszenie nastąpiło 12 miesięcy później i od 2011 roku Chainsaw aktywnie działa. Grupa własnym sumptem wydała DVD z koncertem z okazji 15-lecia istnienia, a w 2013 roku przygotowała nowy krążek studyjny „War Of Words”. Materiał z niego pochodzący Chainsaw będzie promować na pierwszej od dłuższego czasu trasie koncertowej. Przyjdźcie i zobaczcie, w jakiej są formie.

www.facebook.com/ChainsawPL

chainsaw

NAKED BROWN (Gdańsk):
Zespół powstał jesienią 2009 roku w Gdańsku. Skład zespołu, który pracował i koncertował przez niecałe 2 lata tworzyli Mateusz Puchniarz, Maciej Rekowski i Mateusz Rumiński. Na początku 2011 do składu dołączył drugi gitarzysta Przemysław Szukaj, wnosząc do zespołu nowe pomysły. Wiosną 2012 roku ukazała się EP Naked Brown, która zebrała pozytywne opinie w środowisku oraz recenzje na stronach internetowych i prasie muzycznej. Po ukończeniu nagrań EPki w zespole doszło do zmiany perkusisty. Mateusza Rumińskiego zastąpił Tomasz Wyrąbkiewicz, który swoim stylem gry dodał zespołowi energii. Latem 2013 roku zespół nagrał nowy materiał i w listopadzie ukazała się pierwsza długogrająca płyta o tytule „Not so Bad”. Obecny styl NAKED BROWN można określić jako nawiązanie do zachodniej sceny reprezentowanej przez takie zespołu jak Clutch, Orange Goblin, The Atomic Bitchwax, Five Horse Johnson oraz stylu lat ’70 i ’80 – Black Sabbath i Motörhead.

Skład:
Mateusz Puchniarz – wokal, bas
Maciej Rekowski – gitara
Przemysław Szukaj – gitara
Tomasz Wyrąbkiewicz – perkusja

naked brown