PL / EN

b90patronipasek

bilety w cenie:
Przedsprzedaż – 15 zł (+ pakiety)
Do 23:00 – ulotka 15 zł/normalny 20 zł
Po 23:00 – ulotka 20 zł/normalny 25 zł

* online na tickets.sondrive.pl
* w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

27 CZERWCA 2015 – ELECTRONIQUE START OF SUMMER: MANUEL TUR

MANUEL TUR (Freerange Rec.)
TOM GLASS
PARYSS
TWEEN

B90 (sala boczna)
START: 22:00

ULICA ELEKTRYKÓW (start: 20:00, Wstęp:FREE)
FABIAN

MANUEL TUR (Freerange Rec.)
Manuel Tur – cudowne dziecko pochodzące z niemieckiego Essen i jedno z najgłośniejszych nazwisk na światowej scenie muzyki elektronicznej. Mając 21 lat osiągnął to, czego inni nie mogą osiągnąć latami – nagrywa dla najlepszych europejskich wytwórni, takich jak Freerange, należącej do Jimpstera, Compost, Poker Flat, Systematic, 2020 Vision lub Ovum. Poza tym występuje w najlepszych klubach na całym świecie i każde jego kolejne wydawnictwo odbija się „w światku” szerokim echem.

W 2009 był nominowany w kategorii “Best Deep House Artist” i „Best Deep House Track” na Beatport Annual Awards. Jego debiutancki album „0201” wygrał w kategorii „Album of the year” w magazynie DJ Mag. Nieistniejący już magazyn IDJ nazwał go „majestatycznym debiutem” i dał mu ocenę 10/10 a niemiecki magazyn De:Bug nazwał go albumem roku jeszcze zanim koniec roku nastąpił..

Jego poprzedni album „Es Cub”, wydany w 2014 roku, został określony jako „najbardziej urzekająca kolekcja housowych utworów tego roku” w prestiżowym magazynie Resident Advisor. W swojej karierze remixował takich artystów jak np. Solomun, Phonique, Nick Holder, Jazzanova, D’Julz i Jimpster.

Manuel Tur