PL / EN

Behemoth na trasie Czarna Polska Jesień już w listopadzie

2 września 2013

Już w listopadzie Behemoth zagra kilka ekskluzywnych koncertów w ramach trasy „Czarna Polska Jesień”. Będą to ostatnie sztuki jakie zespół zagra przed wydaniem nowej płyty… ale już na tych koncertach Nergal & Co. będą promować nowy materiał. Behemoth towarzyszyć będą dwa zespoły, Obscure Sphinx i Thaw.

22 listopada w Klubie B90 w najbardziej jego mrocznych zakamarkach dotrą do Was klarowne dźwięki, powodując nowe odkrycia mrocznej twórczości BEHEMOTH. Bilety do nabycia www.b90.pl

„Nie mogliśmy dłużej czekać. Nasz grafik na 2014 już wygląda brutalnie…Płyta trafi w Wasze ręce na początku przyszłego roku ale na właściwą trasę promującą album w Polsce będziecie musieli poczekać prawdopodobnie do jesieni. Po doskonale przez Was przyjętym koncercie na Impact Festival dostaliśmy mnóstwo sygnałów, że gramy w kraju zdecydowanie za rzadko. Czas to zmienić. W listopadzie zagramy 6 sztuk w doskonałym towarzystwie Obscure Sphinx i Thaw! Przygotowujemy pełną produkcję, odświeżony set no i wreszcie przedsmak tego, co usłyszycie na THE SATANIST! Zapraszamy!”

Pełny program trasy:
17.11 Szczecin, Imperium
22.11 Gdańsk, B90
23.11 Katowice , Mega Club
24.11 Warszawa, Stodoła
30.11 Poznań, Eskulap
1.12  Wrocław, Eter

www.facebook.com/behemoth
www.behemoth.pl

behemoth b90